هدر اصلی
اخبار > نمایش فضای باز «خفگی درجه 3» در شهرستان نور


|
از سوی گروه هنری گل نرگس شهرستان نور و با همکاری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی این شهرستان نمایش فضای باز «خفگی درجه 3» به نویسندگی و کارگردانی مهدی نصرالله زاده در ساحل دریای شهرستان نور به اجراء در آمد.

از سوی گروه هنری گل نرگس  شهرستان نور و با همکاری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی این شهرستان نمایش فضای باز «خفگی درجه 3» به نویسندگی و کارگردانی مهدی نصرالله زاده در ساحل دریای  شهرستان نور به اجراء در آمد.
به گزارش سایت خبری تحلیلی سیمرغ، نمایش «خفگی درجه 3»  به  زندگی جوانی می پردازد که عاشق گشته و شرایط  ازدواج برایش فراهم نیست ، به ساحل دریا رفته  دست به خودکشی می زند و خود را در دریا غرق می کند. افرادی که در ساحل حضور دارند به کمک وی شتافته و نجاتش می دهند،  جوان پس از اینکه حالش خوب می شود از کسی که وی را نجات داده است شاکی می شود که چرا نجاتش داده است و ...
در این نمایش فردین اسلامی، پژمان نیکدان بحری، سید محمد موسوی، نساء زالکانی، سیده زهرا حسینی  و مهدی نصراله زاده به ایفای نقش پرداختند.
سما کابلی به عنوان دستیار کارگردان، سوگندآسمانی به عنوان منشی، وفا محرابی به عنوان مدیر هماهنگی،فردین اسلامی به عنوان طراح پوستر و بروشور و حمیدرضا گل محمدی به عنوان دراماتوژ در این نمایش  همکاری داشتند.
این نمایش در روز های 13 ، 15، 19 و 21 شهریورماه 96 راس ساعت 17 در مکان کافه لوتکا درکنار ساحل دریای شهرستان نور به اجرا در آمد.
 

 

 

 نسخه چاپي ارسال به دوست
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
آخرین اخبارپربیننده ترین اخبار