هدر اصلی
اخبار > بر اندام پوشالي آمريكا و رژيم غاصب صهيونيست ضربه اي مهلك خواهيم زد


|
سازمان بسيج هنرمندان ايلام در بيانيه اي مردم ولايتمدار ايران اسلامي را به حضور پرشور در راهپيمايي روز قدس دعوت كرد.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

به گزارش پايگاه خبري و تحليلي سيمرغ از ايلام ، سازمان بسيج هنرمندان ايلام با صدور بيانيه اي مردم ولايتمدار و فهيم ايران اسلامي را به حضور گسترده و پرشور  در راهپيمايي روز جهاني قدس دعوت كرد.متن بيانيه به شرح ذيل است.

بسم الله الرحمن الرحيم

ماه مبارک رمضان رادرحالی سپری می کنیم که دوازدهمين روز آن، با شهادت تعدادي از عزيزان روزه دار همراه بود كه به زعم استكبار جهاني و گروهك هاي بي اساس تكفيري،با اين اعمال تروريستي مي توانند در عزم ملت ايران خلل وارد نمايند،اما با اين كار نه تنها به اهداف ننگین خود دست نیافتند،بلکه چهره كريه و جنايتكارشان را براي جهانيان منفورتر نمودند.

مردم ولايتمدار ايران اسلامي نيز، با تشييع پرشور شهداي ترور و سردادن شعارهاي"مرگ بر آمريكا" و "مرگ بر صهيونيست"نشان دادند كه هراسي از گروهك هاي تكفيري ندارند و همچون گذشته ضربه سنگيني را براندام پوشالی آمریکا ورژیم غاصب صهیونیست  وارد نمودند.

روزقدس اساس ومبنای بیداری ملت‌های مسلمان است ،روز قدس نمايانگر اعتقاد راسخ معمار كبير انقلاب اسلامي در وحدت و انسجام اسلامي در مقابل مستكبران جهان است كه جلوه‌ هايي از وحدت ویکپارچگی ایرانیان غیور را رقم زده  كه تنها افتخارشان سربازي ولي امر مسلمين حضرت آیت الله العظمی امام خامنه اي (مد ظله العالي) است. 

روزجهاني قدس  ، طليعه شبهای قدر بيداردلاني است كه با دلهايي آكنده ازمعنويت و عبوديت و با تأسی ازمولا و مقتداي زمان، حضرت مام خامنه ای (دامت بركاته)،برای ظلم ستیزی ونبرد نهایی با همه مستکبران جهان ، قد علم می کنند و به سان دريايي خروشان، ضمن اعلام برائت از ظالمان و مستكبران جهان ، ندای «هل من ناصر»را  سر مي دهند.

ملت آگاه و بصير ايران اسلامي، با درک صحيح اهداف راهبردي انقلاب اسلامی، همواره مسأله اول جهان اسلام را آزادی فلسطین می داند و همچون گذشته با تاسي از فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالي) هم نوا و همگام با ملت های مسلمان در راهپیمایی روز قدس شرکت نموده و با حمایت قاطع خود از ملت مسلمان فلسطین و جبهه مقاومت اسلامی ، بر اندام شيطان بزرگ آمريكا و رژيم غاصب صهيونيستي ضربه اي مهلك وارد خواهند كرد.

سازمان بسيج هنرمندان ايلام نیز همگام با ساير نهادها و ارگانهای انقلابی با دلی آکنده از نفرت،بیزاری کامل خود را از رژیم بی اساس صهیونیستی ابراز نموده و در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان ، روز قدس را ارج می نهد و از همه ی آحاد مردم كشور خصوصاً هنرمندان عزیز برای شرکت در راهپیمایی شکوهمند روز جهانی قدس دعوت به عمل می آورد.

انتهاي پيام/

 


نسخه چاپي ارسال به دوست
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
آخرین اخبارپربیننده ترین اخبار