هدر اصلی
اخبار > وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد


|
هرگاه سرباز ارتباط خود را در جنگ همه جانبه از مرکز قطع می بیند، مدیریت و راهبردهای مقر فرماندهی را مختل و گیج و سردرگم می یابد، برای حفظ جبهه حق علیه باطل آتش به اختیار است.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سیمرغ به نقل از یزدهنر؛ یادداشتی از هنرمند جوان یزدی:

بسم الله الرحمن الرحیم

هرگاه سرباز ارتباط خود را در جنگ همه جانبه از مرکز قطع می بیند. مدیریت و  راهبردهای مقر فرماندهی را مختل و گیج و سردرگم می یابد، برای حفظ جبهه حق علیه باطل آتش به اختیار است.

آتش به اختیار فرهنگی، یعنی کسی که خود را از کم کاری و تنبلی برخی مسئولین جدا کرده و منتظر دستگاههای عریض و طویل ایشان نباشد که گاها بخاطر تعارف و رودربایستی با سایر مسئولین در فضای غبار آلود با صراحت تمام، مسیر را مشخص نکرده و فعالیت نمی کنند.

رهبر انقلاب بارها مطرح کردند امیدم به شما جوانهاست، اما اینبار در دیدار دانشجویی آتش به اختیار را به نوجوانان، جوانان و مردمی دادند که در قبال فضای جامعه، خود را مسئول دانسته و گاها در این فضا بیشتر از یک مسئول و چند کارمند و یک اداره و ارگان با امکانات #آفتابه_لگن_هفت_دست فعالیت می کنند.

این فرمان همان #حکم_جهادی است که در شعارهای ما و عموم مردم از آن بعنوان:
#وای_اگر_خامنه_ای_حکم_جهادم_دهد یاد می شود.
 اینبار آقا با عبای افتاده در سخنرانی، و اعلام حکم جهاد، همه ی دلسوزان نظام و افسران جنگ نرم را در این جبهه فراخواندند، فراخوانی که هر کس به اندازه وسع و توان خودش در آن حضور پیدا می کند و البته به اندازه ی تلاشی که در این جنگ نرم دارد باید پاسخگو باشد و مسئولیت انجام هر کاری از سوی وی به عهده خود شخص است.

ضمنا برعکس آنکه افرادی در کشور این شعار را شروع هرج و مرج و رعب و وحشت اعلام کردند، باید اعلام کرد این حکم رهبر برای بسیج کردن لشکری است که در داخل یا خارج کشور باید با هرج و مرج مقابله کنند و با چهره ها و افکار معاند و مخالف نظام که با جنگ نرم ذهن مردم را تسخیر کرده و دیگر از جبهه سیاسی وارد جبهه اعتقادی مردم شده اند مبارزه کنند.
 در فرمان آتش به اختیار بچه حزب الهی هایی که ولایت را به معنای واقعی و عمل باور دارند وارد میدان شده و در برابر کم کاری مسئولین نسبت به جبهه باطل و غربی تلاش و در این جنگ شرکت می کنند. در اصل در این جنگ باز هم برای حفاظت و پوشاندن کم کاری افراد معلوم الحالی که در هر جایی کم کاری می کنند به دوش بچه های ارزشی است که به معنای کلمه مرد میدان عمل هستند نه مرد شعار.

اینجانب با توجه به فضای حاکم بر جامعه و برخی دستگاهها، به اندازه توان و سطح دانش خودم در سنگر هنر با حکم جهاد رهبرم و فرمان #آتش_به_اختیار، رصد فضای هنری و فرهنگی شهرستان ابرکوه و استان را در دستور کار قرار داده و این کار را به صورت روزانه انجام می دهم، با توجه به شرایط کنونی حقیر با پویش #نذر_فرهنگی و تولید محتواهای هنری انقلابی و انتشار آنها، تلاش می کنم در راستای اجرایی شدن فرمان آتش به اختیار رهبر به نوبه ی خودم سعی و تلاش نمایم.

رضا عباسی مهرآبادی

 

انتهای پیام/ا.م

 

 


نسخه چاپي ارسال به دوست
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
آخرین اخبارپربیننده ترین اخبار