هدر اصلی
خراسان شمالی

ارسال ٨٧٠ اثر داستانی به ششمین جشنواره داستان کوتاه خراسان شمالی

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسفراین از ارسال ٨٧٠ اثر داستانی به ششمین جشنواره داستان کوتاه (بلقیس) خراسان شمالی خبرداد .

٢١:٤٠ - شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٦

جشنواره ملی کاریکاتور " همه مسئولیم " تمدید شد

عباس ناصری از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره ملی کاریکاتور " همه مسئولیم " به مدت یک هفته خبر داد

٢١:٣٩ - شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٦

جلسه نقد و بررسی آلبوم موسیقی «خُدایم سَن» برگزار شد

جلسه نقد و بررسی آلبوم موسیقی «خُدایم سَن» اثر رضا راشد درتومی، هنرمند برجسته موسیقی مقامی خراسان شمالی با حضور هنرمندان و علاقه‌مندان موسیقی در حوزه هنری استان برگزار شد.

٢١:٣٧ - شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٦

کاریکاتور در ایران رشته مظلوم و مهجور است

هنرمند پیشکسوت کارتون و کاریکاتور با بیان اینکه کاریکاتور رشته مظلوم و مهجوری در ایران است، گفت: با تمام موفقیت‌هایی که هنرمندان کاریکاتور ایرانی در عرصه کاریکاتور کسب کرده و توجه همه هنرمندان دنیا را به ایران جلب می‌کنند؛ اما همیشه کاریکاتور در حالت مهجوریت قرار داشته است.

٢١:٣٦ - شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٦

برگزاری کارگاه‌های آموزشی در کنار جشنواره کاریکاتور سبب ارتقای انگیزه هنرمندان می‌شود

پیشکسوت عرصه کاریکاتور گفت: برگزاری ورک شاپ و کارگاه‌های آموزشی تعاملی در کنار جشنواره سراسری کاریکاتور خراسان شمالی سبب افزایش احساس رضایت‌مندی و ایجاد انگیزه در هنرمندان می‌شود.

٢١:٣٤ - شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٦

ضرورت اختصاص بودجه بیشتر به جشنواره سراسری کاریکاتورخراسان شمالی

هنرمند برجسته کارتون و کاریکاتور با تأکید بر پرداخت بودجه بیشتر از مرکز برای برگزاری جشنواره‌های کاریکاتور، گفت: باید هزینه و بودجه بیشتری صرف جشنواره کاریکاتور حوزه هنری خراسان شمالی شود تا شاهد خروجی‌های بیشتری از این جشنواره باشیم.

٢١:٣٢ - شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٦

بخش معرفی چهره‌های ماندگار به جشنواره سراسری کاریکاتور خراسان شمالی اضافه شود

هنرمند فعال کاریکاتور با تأکید بر معرفی یک هنرمند به عنوان چهره ماندگار هنر کاریکاتور در جشنواره سراسری کاریکاتور حوزه هنری خراسان شمالی، گفت: در هر دوره جشنواره می‌توان از یک کاریکاتوریست برتر -چه در جشنواره شرکت کرده و چه نکرده باشد- به عنوان چهره ماندگار تجلیل شود.

٢١:٣٠ - شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٦

نمایش «خنکای ختم خاطره» از خراسان شمالی کاندیدای دریافت سه جایزه شد

نمایش صحنه‌ای "خنکای ختم خاطره" به کارگردانی امیرحسین جان‌نثار از خراسان شمالی در اختتامیه بیست و پنجمین جشنواره سراسری تئاتر سوره نامزد دریافت سه جایزه بهترین بازیگر مرد، بهترین بازیگری زن و بهترین طراحی لباس شد.

٢١:٢٨ - شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٦

"بزخر" و" هول" در پاتوق فیلم کوتاه حوزه هنری خراسان شمالی

فیلم مستند " هول "و فیلم داستانی" بزخر" با حضور حمید صادق‌پور ، کارگردان آثار در پاتوق فیلم برداشت کوتاه حوزه هنری خراسان شمالی اکران و تحلیل شد.

٠٤:١٩ - چهارشنبه ١٨ مرداد ١٣٩٦

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آخرین اخبارپربیننده ترین اخبار