هدر اصلی
تهران

سومین سوگواره ی عکس استانی فرهنگ عاشورایی سازمان بسیج هنرمندان استان تهران

به گفته رضا مافی مدیرانجمن عکس سازمان بسیج هنرمندان استان تهران ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری شهادت امام حسین(علیه السلام) و یاران وفادارش به همین مناسبت طبق سنوات گذشته سومین سوگواره ی عکس استانی محرم با موضوعات” فرهنگ عاشورایی ومقاومت” و “پیاده روی اربعین حسینی” برگزار می گردد.

٠٣:٤٢ - سه شنبه ٤ مهر ١٣٩٦

برنامه های هفته دفاع مقدس سازمان بسیج هنرمندان استان تهران

به گفته حسین نادری ریاست محترم سازمان بسیج هنرمندان استان تهران ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: امسال اولین روز هفته دفاع مقدس مقارن با اول محرم است وشاید در طول تاریخ شیعه کمترصحنه های خلق شده در دروان دفاع مقدس شبیه روزهای عاشورائی پیش آمده است وشباهت زیادی به آن فرهنگ غنی نهضت عاشورایی دارد.

٠٢:١٤ - چهارشنبه ٢٢ شهريور ١٣٩٦

به بهانه بازگشت شهید بی‌سر، محسن حججی؛ خبر آمد که از شام بلا خواهی آمد / بر حرمت او قامت افلاک خم است

تو حجت خدا بر ما شده‌ای در این زمانه مخلوط از حقیقت و مجاز و به هم آمیخته حق و باطل. گویی خدا به این همه حجت و برهان که در تو جمع کرده است با مردم سخنها دارد. این‌بار نسیم صبا عطری دلاویز با خود آورده است، عطری متفاوت و از مسیری متفاوت، مسیری که زینب سلام‌الله علیها طی کرد تا پیام عاشورا را به گوش عالم در همه اعصار برساند.

٠٠:١٩ - يکشنبه ١٢ شهريور ١٣٩٦

نشست هم اندیشی مدیران کانونها وانجمن های ادبی هنری سازمان بسیج هنرمندان استان تهران

امروز(صبح)نشست هم اندیشی وحلقه های صالحین ویژه مدیران کانونها و انجمن های ادبی هنری این سازمان به منظور هم افزایی وتعامل و بصیرت افزایی دربین مدیران کانونها وانجمن های ادبی هنری وهم چنین آشنایی با دیگر اعضاء و زیر گروه ها در سر پنجه های کانونها با بررسی پیشنهادات ارائه شده در نشست تخصصی که از ساعت۳۰/۸ صبح آغازگردید.

٠٦:٥٣ - سه شنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٦

آیین اختتامیه اردوی جهادی ادبی هنری سازمان بسیج هنرمندان استان تهران

همزمان با شب میلاد با سعادت علی بن موسی الرضا(علیه السلام)،آیین اختتامیه اردوی جهادی ادبی هنری سیداهل قلم سازمان بسیج هنرمندان استان تهران با اجرای برنامه های ادبی،فرهنگی وهنری با نام جنگ کرامت (شامل برنامه های شاد کودکانه،اجرای موسیقی سنتی،مسابقه حضوری برای خانواده ها همراه با اهداء جوایز، نقاشی صورت،خوشنویسی اسماء حسنی وائمه)توسط انجمن های هنرهای تجسمی،خوشنویسی،آواها ونواها،نمایش با حضور حسین نادری ریاست محترم سازمان بسیج هنرمندان استان تهران و دیگرمسئولین شهرستان شهریار در بخش ویره برگزارشد.

٠٠:٠٣ - يکشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٦

برگزاری دوره اول اردوهای جهادی سازمان بسیج هنرمندان استان تهران در دهه کرامت

همزمان با فرا رسیدن سالروز ولادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه(سلام الله علیها) تا ولادت با سعادت علی بن موسی الرضا(علیه السلام) دهه کرامت،گروه جهادی سیداهل قلم سازمان بسیج هنرمندان استان تهران با اجرای برنامه های فرهنگی وادبی هنری با نام جنگ کرامت (شامل برنامه های شاد کودکانه،اجرای موسیقی سنتی،مسابقه حضوری برای بزرگترها همراه با اهداء جوایز، نقاشی صورت،خوشنویسی اسماء حسنی وائمه)برگزار گردید.

٠١:٣٢ - شنبه ٧ مرداد ١٣٩٦

جلسه شورای سازمان بسیج هنرمندان استان تهران با موضوع اردو های جهادی

جلسه شورای سازمان بسیج هنرمندان استان تهران با موضوع تشکیل گروه جهادی واجرای برنامه های فرهنگی وادبی هنری هنرمندان بسیجی امروز با حضور مدیرانجمن های خوشنویسی،هنرهای تجسمی،موسیقی و مدیرکانونهای بسیج هنرمندان فیروزکوه،دماوند،شهریار،ملارد از ساعت ۱۴ تا ۳۰/۱۵ در دفتر سازمان برگزار گردید.

٠٤:٤٩ - سه شنبه ٢٧ تير ١٣٩٦

هفته” عفاف وحجاب ” بسیج هنرمندان استان تهران

با فرارسیدن سالروز واقعه مسجد گوهر شاد و حمله رژیم سفاک رضاخانی به معترضین کشف حجاب در ۲۱ تیر ۱۳۱۵و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مسجد گوهرشاد و همه شهدای مسیر ” عفاف ” این هفته با نام هفته حجاب و عفاف نامگذاری شده است.

٠٢:١٣ - سه شنبه ٢٠ تير ١٣٩٦

هفتمین جشنواره سراسری شعر بسیج

بسیج هنرمندان مراکز استان‌ها به‌منظور رشد شعر مذهبی و آیینی در کشور و حمایت از شاعران جوان اقدام به برگزاری جشنواره سالانه شعر بسیج کرده است. این جشنواره در بخش‌های مختلف شعر کلاسیک، محاوره و ترانه، شعر نوجوان(متولدین فروردین ۱۳۷۸ تا فروردین ۱۳۸۳) و شعر طنز آثار می‌پذیرد.

٠٠:٠٩ - يکشنبه ١١ تير ١٣٩٦

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آخرین اخبارپربیننده ترین اخبار